Niestety dla miejscowości Sopot nie ma ofert na ferie. Zapraszamy do skorzystania z innych ofert! Obiekty z Sopotu zachęcamy do umieszczenia reklamy na stronie!
Losowe oferty:
Pensjonat GAZBI - Pensjonat
Pensjonat GAZBI oferuje swoim gościom komfortowe, w pełni wyposażone pokoje oraz domową kuchnię i rodzinną...
Sarbinowo zachodniopomorskie
Tel.:
Ceny: od 45 do 140
Dodaj do notesu aby wysłać zapytanie do kilku obiektów
PIOTRUŚ PAN - Dom gościnny
Dom Gościnny Piotruś Pan - cudowne miejsce na wypoczynek nad Bałtykiem, przez cały rok!
Niechorze zachodniopomorskie
Tel.:
Ceny: od 45 do 0
Dodaj do notesu aby wysłać zapytanie do kilku obiektów
Dom Gościnny KINGA - Dom gościnny
Zapraszamy do Domu Gościnnego
Rewal zachodniopomorskie
Tel.:
Ceny: od 50 do 100
Dodaj do notesu aby wysłać zapytanie do kilku obiektów
Sopot jest najbardziej modnym kurortem w Polsce ciągle od dawna przyciąga rzesze wczasowiczów marzących o odpoczynku w mieście połączonego ze świeżym ...
Sopot Zobacz więcej
Sopot jest najbardziej poważanym miastem wypoczynkowym w kraju ciągle od wielu lat ściąga mnóstwo wycieczkowiczów pragnących relaksie w mieście połączonego ze świeżym morskim powietrzem i piaszczysta piaszczystą plażą. Jako część aglomeracji Gdańskiej staje się także atrakcyjny dla urlopowiczów zainteresowanych zabytkami i muzeami. Bezustannie od 1961 roku w okresie przedwakacyjnym miasto zaprasza miłośników polskiej muzyki rozrywkowej organizacją Sopot Festival. Niesamowitą atrakcją Sopotu najdłuższe drewniane molo w Europie z znaczną ilością kładek i przejść. Wiele pensjonatów umiejscowiona jest obecnie w zabytkowych willach i hotelach leżących w sąsiedztwie plaży z widokiem na Bałtyk. W zasadzie każdy letnik odnajdzie w Sopocie coś dla siebie od pieszych wycieczek pośród pięknych uliczek po zwykłe plażowanie i nocne życie w atrakcyjnych klubach muzycznych. Sopot położony w samym sercu Trójmiasta jest znakomitym miejscem wypadowym dla miejskich eskapad jak i w pozostałe rejony polskiego wybrzeża.
Od 0: 0